Historicky „1. Obecní ples po širým nebem“ je minulostí. Proběhl v sobotu 27. 5. 2023 na hřišti v Rozhovicích, a tak je čas na lehké připomenutí.

Hodnotit celý večer by mělo být výsadou především jednotlivých hostů, ale my si za nás přece jenom dovolíme alespoň malé hodnocení udělat. A to i proto, že již z prvních ohlasů návštěvníků, ale i pocitů nás samotných, se nemůžeme ubránit dojmu, že se to opravdu moc povedlo a všichni si večer nesmírně užili. Skvěle nám k tomu zahrála skupina Technics, která dokázala výběrem repertoáru pobavit všechny, bez rozdílu věku. A že se nám na parketu chvílemi mísily opravdu všechny generace od mladších až po ty nejstarší ročníky. Třešničkou večera bylo pak taneční vystoupení jezbořického dámského souboru.

Pouze drobnou kaňkou se nakonec stalo počasí, které bylo sice v podvečer krásně prosluněné, ale po setmění nás pozlobilo chladnějšími teplotami. O to více se zase všichni snažili zahřát na parketu. Ti nejvytrvalejší se nakonec rozcházeli až dlouho po půlnoci.

Závěrem tedy dovolte, abychom poděkovali nejenom vám, kteří jste se této, do jisté míry, unikátní akce účastnili, ale především těm, kdo se podíleli na jejím zorganizování, a to od prvotních příprav až po úklid, výzdobu a úpravu celého místa konání, aby dostal večer ten správný lesk. V neposlední řadě patří náš vděk také těm, kdo nás podpořili příspěvkem do bohaté tomboly. A my sami budeme již pouze doufat, že se snad podařilo odstartovat novou tradici v kulturním životě naší obce.

Po kliknutí na níže uvedený odkaz se můžete podívat na drobnou ochutnávku v naší fotogalerii. 

1. Obecní ples pod širým nebem | Obec Rozhovice